.

 


Najlepšie ceny iba pre Vás !

 

Domov Fasádne lešenie Pojazdné lešenie Oplotenie Auto doprava Cenník

Kontakt:

RELEX s.r.o.

Strieborné námestie 4

Banská Bystrica

974 01

mobil: 0905 610 462

 

www.relex.sk

Naše lešenie značky:

pocítadlo.abz.cz


Prenájom mobilného oplotenia (zábran) a súvisiace poskytované služby

Našou špecializáciou je zaistovanie bezpecného oplotenia priestorov stavieb, ako za úcelom ochrany verejnosti pred nebezpecenstvom úrazu vplyvom stavebnej cinnosti, tak ochrany zdravia osôb na stavbe pracujúcich a v neposlednej rade za úcelom ochrany majetku a vybavenia stavebnej firmy alebo investora.

Ponúkame prenájmy krátkodobého aj dlhodobého charakteru spolu so zaistením plného servisu súvisiaceho s montážou a s chodom mobilného oplotenia (zábran).

Okrem našej špecializácie v stavebnom priemysle, pri oplotení stavieb kde máme už niekolkorocné skúsenosti s uspokojovaním potrieb našich klientov, dokážeme spolahlivo zaistovat krátkodobé akcie, ako sú hudobné festivaly, kultúrne, spolocenské alebo športové akcie.

Doprava, montáž a demontáž

Podla požiadaviek klienta zaistujeme kompletný servis, ktorý s prenájmom docasného oplotenia súvisí. Dopravu na miesto inštalácie a montáž mobilného oplotenia vrátane demontáže po skoncení prenájmu. K tomuto úcelu disponujeme skúseným týmom montážnych technikov, ktorí majú už mnoho praktických skúseností s aplikáciou systému oplotenia i v neštandardných podmienkach, co zarucuje rýchlu a profesionálne prevedenú montáž a demontáž oplotenia.

Stanovenie cenovej ponuky na Vašu akciu

Zastávame individuálny prístup k jednotlivým akciám. Kontaktujte prosím náš zákaznícky servis. K stanoveniu cenovej ponuky na Vašu akciu, prosím uvedte približný pocet bm, požadovanú dobu prenájmu a lokalitu umiestnenia. Cenovú ponuku pre Vás spracujeme obratom a zašleme e-mailom, ci faxom.

 

Vyberáme z referencií

 

 

RELEX s.r.o.    l   Strieborné námestie 4   l Banská Bystrica    l   974 01   l mobil: 0905 610 462   

Copyright 2009 RELEX s.r.o. All Rights Reserved.